Rádi plánujete své výlety s předstihem a chcete se mít na co těšit? Zajímavou destinací pro vaši příští zahraniční cestu by mohl být právě ostrov Kypr. U letecké společnosti Wizz Air nyní pořídíte letenky do kyperské Larnaky za skvělou cenu od 670 Kč. Nejlevnější cenu získají členové slevového klubu WIZZ Discount club a nečlenové si budou muset za letenky lehce připlatit. Akční letenky jsou dostupné z Prahy, a to hned v několika termínech. Například v termínu 29.3. – 2.4. 2022 letenky můžete zakoupit od 670 Kč. Na Kypru najdete jedny z nejkrásnějších pláží v Evropě, spoustu zajímavých památek a krásnou přírodu. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce. Pokud vás návštěva Kypru láká, ale raději se svěříte do rukou cestovní kanceláře, zájezdy zobrazíte zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou dostupné na březen a do té doby se situace může ještě několikrát změnit. Aktuálně platí pro vstup tyto podmínky: Všichni cestující musí před odletem vyplnit formulář Cyprus Flight Pass (do 24 hodin před odletem). Před odletem je nutné absolvovat PCR nebo antigenní test, po příletu na Kypr na vlastní náklady podstoupit další PCR test (cena 15 EUR), jehož výsledky budou dostupné do 3 hodin. Do 72 hodin po příletu absolvovat ve vládních testovacích centrech zdarma antigenní test.  Všechny podmínky najdete na stránkách MZV. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat skrze stránky  Booking. 

Letenky Praha – Larnaca– Praha například v termínu 29.3. – 2.4.2022 můžete zarezervovat zde >> Alternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Kypr z Prahy od 670 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!