Pokud na letní dovolenou chcete odcestovat na vlastní pěst, zamlouvat by se vám mohly levné letenky na Kypr. Odlétat budete z Prahy, vaším cílem se stane Larnaca. Je už jen na vás, jestli zůstanete přímo tam nebo se rozjedete do některého z jiných letovisek. Červencový termín pořídíte za 1 018 Kč s Wizzair členstvím, i bez něj je ale cena letenek velice slušná (1 538 Kč). Tipy na výlety naleznete v online průvodci po Kypru zdarma. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Kypr aktuálně potřebujete negativní PCR test a vyplněné prohlášení, další test musíte absolvovat po příletu. Podmínky se ale do letních prázdnin ještě mohou změnit, je pravděpodobné, že se Kypr bude snažit cestování co nejvíc usnadnit, aby na ostrov zavítalo co nejvíc turistů. Sledujte proto aktuální informace na webu MZV.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení podrobný návod Jak na individuální cestování >>.

 

Nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek přesto nezapomeňte provést celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte ubytování, stravování a případnou dopravu po ostrově. Dobrou zprávou je, že v Larnace i jejím okolí je levno. Ubytování se dá sehnat za nízkou cenu, příliš při rozumných nákupech neutratíte ani za jídlo. Pokud  Kypr plánujete víc procestovat, auto si můžete předem rezervovat zde.

 

Veškerá volná ubytování v Larnace na námi vybraný červencový termín najdete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Praha–Larnaka (Kypr)–Praha například na termín 15. až 22. července rezervujete na stránkách Wizzair. Pokud chcete nákup v češtině a následně i základní podporu v češtině, letenky zakupte u ověřeného českého prodejce. Cena v takovém případě bude o něco vyšší, ale získáte výše zmíněné výhody a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky na Kypr červenec 2021 wizzair
Levné letenky na Kypr z Prahy o letních prázdninách 2021, Wizzair
Kypr z Prahy o letních prázdninách od 1018 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *