S touto akční nabídkou jsme vás již seznámili v dřívějším tipu. Jestliže byste si však přáli pobýt na Kypru delší dobu, máte aktuálně k dispozici akční letenky u společnosti Ryanair za skvělých 1513 Kč. Odlet je z Prahy, přílet pak do města Paphos. Veškerou inspiraci na výlety na Kypru můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Všechny zájezdy na Kypr s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je vstup na území Kypru cestujícím z Čech povolen bez omezení. Není tedy nutné podstupovat test na COVID-19 ani nastupovat do karantény. 

Mějte však na paměti, že situace se může s časem změnit. Proto pečlivě sledujte aktuální dění. Tento tip na přelomu srpna a září tedy směřujeme zejména čtenářům, kteří si nemohou dovolit řešit dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dál určitě připočítejte i zbylé náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově vřele doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na situace však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně lze využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paphos – Praha v termínu 25. srpna – 1. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Kypr
Kypr z Prahy na týden za 1513 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!