Podívejte se na slunečný Kypr, konkrétně do města Paphos s celou řadou památek a možností k výletům. Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair nyní pořídíte za 1 513 Kč s tím, že odlétat budete z výborně dostupné Prahy. Pokud zvolíte námi vybraný termín, na místě strávíte 4 dny od soboty do úterý. V Paphosu se podle naší zkušenosti dá sehnat ubytování za slušnou cenu i přes hlavní sezónu. Našeho online průvodce po Kypru s tipy na výlety pak naleznete zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Kypr má pro občany ČR otevřené hranice. Netýká se vás povinnost předkládat negativní test na COVID-19, počítejte pouze s vyplněním dotazníku. Návrat do ČR je pak také volný bez nutnosti předkládat výsledky testu či podstupovat karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro jistotu vždy doporučujeme sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu. Pokud nebudete chtít vyrazit za hranice Paphosu, je pronájem auta spíše zbytečný. Autobusová doprava po městě je relativně spolehlivá a levná. Pokud se nechcete spoléhat na veřejnou dopravu nebo Kypr hodláte víc procestovat, auto si můžete zapůjčit zde.

 

Veškerá volná ubytování najdete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Paphos (Kypr)–Praha na termín 29. srpna až 1. září (sobota až úterý) zakupte přímo na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale nákup bude celý v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte i tento web.

 

letenky Kypr Ryanair
Letenky z Prahy na Kypr, prodloužený víkend na přelomu srpna a září
Kypr z Prahy i na prodloužené víkendy za 1513 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!