Skvělý tip na last minute dovolenou na Kypru se právě objevil na Invii. Zájezd je klasicky přes cestovní kancelář, tedy jsou v ceně letenky z/do Brna, doprava na místě, ubytování ve 4* hotelu na 8 dní, služby delegáta a light All Inclusive. Toho light bych se příliš neobával, dle popisu to vypadá jako klasické All Inclusive v levnějších řeckých hotelech :). Povšimněte si nízkého hodnocení na Invii, ale nedejte na to. Jak můžete vidět na TripAdvisoru, jde o lehký nadprůměr a za tu cenu je to naprosto skvělá nabídka, která bude rychle vyprodaná.

 

<

 

Dovolenou v Riverside Garden Resort můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

 

Kypr

 

Hit! Kypr z Brna na 8 dní s ALL INCLUSIVE ve 4* resortu za 6996Kč! (přes CK)
Štítky:            

4 komentáře u „Hit! Kypr z Brna na 8 dní s ALL INCLUSIVE ve 4* resortu za 6996Kč! (přes CK)

 • 14.7.2017 (3:40)
  Trvalý odkaz

  Dobry den vždy se mi zobrazí nabídky až po termínu např.dnes Riverside Garden Resort ale odlet už byl 12.7proč se mi to nezobrazí dříve? Děkuji za odpovědˇ pěkný den přeji

  Reagovat
  • 14.7.2017 (5:56)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, doporuuji se přihlásit k odběru emailů nebo notifikací – oboje vás upozorní ihned. U Facebooku je problém, že vám příspěvek ukáže až tehdy, když to uzná za vhodné. Změnit to můžete tak, že si naší stránku nastavíte, aby se zobrazovala ve vašem feedu jako první.

   Krom toho vám to zvýší pravděpodobnost, že příspěvek vůbec uvidíte (díky algoritmu FB vidí obsah jen asi třetina fanoušků).

   Reagovat
  • 5.6.2019 (16:25)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, přihlášeno. Nyní stačí odběr na vašem emailu potvrdit.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!