Ve výborně hodnoceném hotelu je možné nyní zakoupit dovolenou s polopenzí na 12 dní z Prahy. Zájezd je přes CK, tedy v ceně jsou obě letenky, transfery na/z letiště, polopenze a delegát. V médiích se v poslední době objevují zvěsti, popisující zástupy uprchlíků na tomto ostrově. Uvidíte ale sami, že jsou značně přehnané. Sám jsem letos na Kypru byl a počet uprchlíků, které jsem se zahlédl, je nulový. Tím neříkám, že tam nejsou , ale Kypr pro ně slouží jako brána do Evropy a poslední, co si přejí, si tuto cestu zhatit děláním problémů, nebo schováváním se pod lehátka turistů v resortech :). 

 

Rezervovat hotel můžete zde >>

 

 

Kypr levná dovolená

 

 

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto přes RentalCars

 

 

Kypr na 12 dní s polopenzí ve výborném hotelu za 9900Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!