Na přelomu května a června můžete díky levným letenkám z Vídně strávit příjemnou dovolenou na Kypru. Tam poletíte se společností Laudamotion, zpět pak s aerolinkou Wizzair. Celkově vás letenky vyjdou na 900 Kč. Když je zkombinujete s výborně hodnoceným ubytováním, dostanete se na částku 4 350 Kč na osobu za 9 dní. Přelom května a června je ideálním obdobím pro ty, kteří se chtějí vyhnout davu turistů, díky příjemným teplotám už je přitom možné se slunit a koupat v moři, vyzkoušeno. Inspiraci najdete v našem průvodci po Kypru. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s  Regiojet (Student Agency).

 

Nezapomeňte na cestovní pojištění, přehledné online srovnání naleznete zde>>.

 

Před nákupem letenek jako vždy nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu. Na Kypru je možné využít pronájem auta, funguje tam ale poměrně levná hromadná doprava, s níž se dostanete prakticky všude, kam potřebujete. Pokud tedy neplánujete nějaké velké cestování po celém ostrově, hromadná doprava je dostačující.

 

Všechny hotely v Larnace naleznete zde, my jsme zvolili toto ubytování, které nás zaujalo svou nízkou cenou i fantastickým hodnocením. Podobně skvělá je i jeho poloha, ke všem důležitým památkám města i na pláž se dostanete pohodlně pěšky. Pozor však na to, že jde o ubytování se sdílenou koupelnou. Nemusíte samozřejmě zůstávat v Larnace, nabízí se i možnost si ostrov projet nebo zamířit do nejpopulárnějšího letoviska Ayia Napa. Rovněž můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

Letenky na trase Vídeň–Larnaka na datum 28. května rezervujte na stránkách Laudamotion (Ryanair). Pozornost věnujte brzkému odletu.

 

Letenky na trase Larnaka–Vídeň na datum 5. června rezervujte na stránkách Wizzair. Celkem tak na Kypru strávíte 9 dní. Pokud by to na vás bylo příliš, nabízí se i termín 28. až 31. května (opět tam s Laudamotion, zpět s Wizzair), který je jen o 10 euro dražší.

 

Letenky Kypr (cesta tam)
Letenky Kypr (cesta tam)
Letenky Kypr (cesta zpět)
Letenky Kypr (cesta zpět)

Kypr (Larnaca) z Vídně na 9 dní za 4350Kč (letenky + skvěle hodnocené ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!