Levných letenek z Bratislavy do Paphosu za 9,9€ můžete využít k levné dovolené na Kypru. Ten je jednou z mála destinací v Evropě, kam lze přes zimu utéct za teplejším počasím. Já pro názornost vybral dobře hodnocené ubytování přímo v Paphosu, nicméně více bych vám doporučoval si Kypr projet. Termínů je více, pobyt si tak snadno můžete zkrátit, nebo prodloužit. Průvodce po Kypru naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Kypru. Případný pronájem auta dobře zvažte, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. I kvůli počtu jsme zvolili veřejnou dopravu a byli jsme za to nakonec docela rádi :). Ta je levná, dostanete se s ní prakticky všude kam potřebujete, ale s dodržováním nějakých jízdních řádů si příliš hlavu nelámou a nejezdí příliš často. Co jsem slyšel, tak na ostrově se dá i dobře stopovat – osobní zkušenost s tím ale nemám.

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na jednom místě, dobře vypadají tyto apartmány za 3180Kč/2 lidi/ 8dní přímo v Paphosu, kam přiletíte. Zvážil bych ale i variantu, během které Kypr procestujete – stálo to za to.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Paphos – Bratislava za cca 1020Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com například na termín 20. – 27. ledna. Alternativně je můžete koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Kypr z Bratislavy
Levné letenky na Kypr z Bratislavy
Kypr z Bratislavy na 8 dní za 2100Kč (letenky + velmi dobře hodnocené ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!