S Ryanairem se můžete vydat na 3 dny na prosluněný Kypr za 717 Kč (letenky tam i zpět). Když tyto letenky spojíte s dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 1 380 Kč za osobu. Pokud si nechcete lámat hlavu s jídlem a toužíte po dovolené s all inclusive, pak počítejte s cenou 2 900 Kč. Na Kypru vás čekají příjemné teploty kolem 20 °C, které jsou ideální pro poznávání ostrova. Rozhodnete-li se zůstat přímo v Paphosu, určitě nevynechejte návštěvu archeologického parku. Další tipy najdete v našem průvodci Kyprem. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře pak případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Přehledného průvodce Bratislavou zdarma naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu. Případný pronájem auta dobře zvažte, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. Pokud plánujete zůstávat v Paphosu nebo se pohybovat v jeho okolí, auto není nutností. Veřejná doprava je zde spolehlivá a levná.

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Paphosu, dobře vypadají tyto apartmány, které se nachází nedaleko centra města. Jestliže nechcete řešit jídlo, vyplatí se ubytování v tomto skvěle hodnoceném hotelu s all inclusive. Jeho předností je i skutečně exkluzivní lokalita.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Bratislava–Paphos–Bratislava na termín 31. března až 2. dubna (neděle až úterý) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Paphosu, pro dopravu budete muset využít poslední autobus v 00:30 nebo taxi.

 

Levné letenky do Paphosu (Kypr)
Levné letenky do Paphosu (Kypr)
Kypr z Bratislavy na 3 dny za 1380 Kč (nebo s All Inclusive za 2900 Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!