S Ryanairem se můžete vydat na 3 dny na prosluněný Kypr za 717 Kč (letenky tam i zpět). Když tyto letenky spojíte s dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 1 380 Kč za osobu. Pokud si nechcete lámat hlavu s jídlem a toužíte po dovolené s all inclusive, pak počítejte s cenou 2 900 Kč. Na Kypru vás čekají příjemné teploty kolem 20 °C, které jsou ideální pro poznávání ostrova. Rozhodnete-li se zůstat přímo v Paphosu, určitě nevynechejte návštěvu archeologického parku. Další tipy najdete v našem průvodci Kyprem. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře pak případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Přehledného průvodce Bratislavou zdarma naleznete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu. Případný pronájem auta dobře zvažte, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. Pokud plánujete zůstávat v Paphosu nebo se pohybovat v jeho okolí, auto není nutností. Veřejná doprava je zde spolehlivá a levná.

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Paphosu, dobře vypadají tyto apartmány, které se nachází nedaleko centra města. Jestliže nechcete řešit jídlo, vyplatí se ubytování v tomto skvěle hodnoceném hotelu s all inclusive. Jeho předností je i skutečně exkluzivní lokalita.

 

 

Letenky Bratislava–Paphos–Bratislava na termín 31. března až 2. dubna (neděle až úterý) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Paphosu, pro dopravu budete muset využít poslední autobus v 00:30 nebo taxi.

 

Levné letenky do Paphosu (Kypr)
Levné letenky do Paphosu (Kypr)
Kypr z Bratislavy na 3 dny za 1380 Kč (nebo s All Inclusive za 2900 Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!