K velmi zajímavému prodlouženému víkendu lákají levné letenky z Lipska na Kypr za cca 2000Kč (konkrétně do Larnaky). I když sem vybral pro názornost ubytování přímo v Larnace, více bych vám doporučil si Kypr projet.  Pokud před “poznávačkou” upřednostňujete “válendu” můžete alternativně zamířit např. do nedalekého letoviska Ayia Napa. Průvodce po Kypru, naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde).

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště v Lipsku i na Kypru. Pokud si budete chtít půjčit auto, nezapomeňte, že se jezdí vlevo a poměrně chaoticky (z našeho pohledu, jim to přijde asi ok 🙂 ). Cestopisy našich čtenářů, naleznete zde. Zvýšenou pozornost věnujte pozdnímu příjezdu na Kypr a přizpůsobte tomu plánování (nejrozumnější bude zůstat první noc přímo v Larnace, i pokud byste chtěli pak jet jinam). Vybrané ubytování informujte o pozdním příjezdu.

 

 

Letenky Lipsko – Larnaca – Lipsko za 74€ na datum 16. – 20. června zarezervujete zde >>

 

Cena na náhledu je za 2 osoby a zahrnuje jak příruční, tak odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely v Larnace na toto datum, naleznete zde >>

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč a ubytování se přes Airbnb. Stačí se zaregistrovat a mít dražší ubytování jak 2000Kč.

 

Nejlevněji vychází toto ubytování, které je i dobře hodnoceno a poloha je v pohodě (bydleli jsme v podobných apartmánech na stejné poloze). Za 3600Kč získáte třílůžkový pokoj a pokud by tak s vámi letělo dítě, zaplatí pouze za letenku.

 

Vybrat si ale samozřejmě můžete ubytování kvalitnější, to už je na rozpočtu a preferencích každého.

 

Kypr na 5 dní v prodlouženém víkendu za 3800Kč (dítě jen za 2000Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!