Pokud rádi navštěvujete i trochu netradiční destinace, určitě prozkoumejte tuto nabídku. Díky akčním letenkám z Bratislavy se v prosinci můžete podívat do hlavního města Ukrajiny. Zpáteční letenky do Kyjeva za cenu 400 Kč pořídíte na stránkách nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Můžete vybírat hned z několika termínů, jako například 3.12. – 10.12. 2021. Kyjev si vás získá svou atmosférou, velkým množstvím zajímavých památek a výbornou gastronomií. Pokud vás Ukrajina láká, ale raději byste ji navštívili s cestovní kanceláří, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách na Ukrajinu je nutné se prokázat potvrzením o dvou dávkách očkování / potvrzením o jedné dávce očkování / negativním výsledkem antigenního nebo PCR testu (nesmí být starší než 72 hodin). Všichni cestující navíc musí uzavřít speciální pojištění po dobu pobytu na Ukrajině. Pojištění je možné vyřídit na tomto odkazu. Detailní podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i mimo Kyjev, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Bratislava – Kyjev – Bratislava například v termínu 3.12. – 10.12.2021 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Kyjev z Bratislavy za 400 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *