Rádi byste prozkoumalo zákoutí ostrova, který se proslavil díky natáčení slavného filmu Mamma Mia? Pak využijte akčních letenek společnosti Laudamotion v přepočtu za přibližně1000 Kč a užijte si týdenní dovolenou na krásném řeckém ostrově Skiathos! Připojíte-li k těmto letenkám i velice levné ubytování, vejdete se na částku 2440 Kč za osobu/8 dní! Co vidět a zažít na Skiathu se dozvíte v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Skiathos s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám vše lehce osvětlí! 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejsnáze dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek a ubytování určitě připočítejte i ceny transferů z/na letiště, stravování, cestovní pojištění, jehož přehlední online srovnání naleznete zde, nebo zapůjčení vlastního automobilu

 

Pro názornost jsme pro vás vybrali toto velice dobře hodnocené ubytování. V případě, že by vám nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Skiathos – Vídeň v termínu 6. – 13. května můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Alternativně můžete letenky zakoupit i u českého prodejce, cena bude však o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Jestliže byste se dopravovali autobusem, budete muset využít poslední spoj předešlého dne a přečkat noc na letišti. 

 

Akční letenky na Skiathos
Květnový Skiathos na 8 dní za 2440 Kč! (letenky z Vídně + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!