Nemůžete se dočkat letního počasí? Aerolinka Ryanair za dobrou cenu aktuálně nabízí letenky na slunný Kypr. Odlétat budete přímo z Prahy, přiletíte do Larnaky. Vybírat můžete z několika květnových termínů. My jsme v tu dobu před 2 lety měli skvělé počasí, kdy se dalo výletovat i lenošit u bazénu. Na místě navíc bylo minimum turistů, což letos bude ještě výraznější. S členstvím Wizzair se dostanete na  částku 513 Kč, i bez něj to ale stále  bude více než zajímavá cena (cca 810 Kč). Tpy na výlety naleznete v online průvodci po Kypru zdarma. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Kypr aktuálně potřebujete negativní PCR test a vyplněné prohlášení, další test musíte absolvovat po příletu na Kypr (cena 30 euro). Podmínky vstupu se do května ještě mohou měnit, nikdo vám bohužel nyní neřekne, jak se situace bude vyvíjet. Sledujte proto aktuální informace na webu MZV.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení podrobný návod Jak na individuální cestování >>.

 

Nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek přesto nezapomeňte provést celkovou kalkulaci výletu. Započítejte ubytování, stravování, dopravu po ostrově a nově i testování. Dobrou zprávou je, že v Larnace i jejím okolí je levno. Ubytování se dá sehnat za velmi nízkou cenu, příliš neutratíte ani za jídlo. Pokud  Kypr plánujete víc procestovat, auto si můžete rezervovat zde.

 

Veškerá volná ubytování najdete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Praha–Larnaka (Kypr)–Praha například na termín 13. až 16. května rezervujete na stránkách Wizzair. Pokud chcete nákup v češtině a následně i základní podporu v češtině, letenky zakupte u ověřeného českého prodejce. Cena v takovém případě bude o něco vyšší, ale získáte výše zmíněné výhody a pár korunami podpoříte tento web.

 

Termíny odletů a příletů při cestě tam i zpět jsou ideální, na letiště nebudete muset příliš brzy a cestovat nebudete ani pozdě v noci.

 

levné letenky larnaca u wizair
Letenky z Prahy na Kypr (Larnaca) v květnu, Wizzair
Květnový Kypr z Prahy od 513 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!