Zpáteční letenky na slunečný Kypr nyní pořídíte v přepočtu za 1 360 Kč s tím, že odlétat budete z Bratislavy a vaším cílem se stane město Paphos na jihu ostrova. Pokud zvolíte námi vybraný termín, na místě strávíte 5 dní od úterý do soboty. V Paphosu se podle naší zkušenosti dá sehnat ubytování za slušnou cenu i přes hlavní sezónu, v květnu tak náklady na dovolenou budou ještě nižší. Našeho online průvodce po Kypru s tipy na výlety naleznete zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Kypr má od září uzavřené hranice pro občany ČR. Nyní nikdo neví, jak se situace bude vyvíjet dál a jaká budou květnová opatření. Dá se ale předpokládat, že Kypr nebude chtít přijít o všechny příjmy z turistické sezóny. I loňské léto byl umožněn vstup s testem, některým státům i bez něj. Pro aktuální info sledujte stránky Ministerstva.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro jistotu vždy doporučujeme nepodcenit sjednání cestovního pojištění. Přehledné online porovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy. Tam se dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus. Na bratislavském nádraží stačí přestoupit na linku MHD, která už vás doveze až na letiště.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte provést celkovou kalkulaci výletu. Započítejte ubytování, stravování i dopravu po ostrově. Pokud nebudete chtít vyrazit za hranice Paphosu, je pronájem auta zbytečný. Autobusová doprava po městě je relativně spolehlivá a levná. Pokud se nechcete spoléhat na veřejnou dopravu nebo Kypr plánujete víc procestovat, auto si můžete rezervovat zde a po příletu vyzvednout na letišti. 

 

Veškerá volná ubytování na daný termín najdete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k situaci je ideální rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Bratislava–Paphos (Kypr)–Bratislava na termín 11 až 15. května (úterý do soboty) rezervujete přímo na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte i tento web.

 

paphos kypr letenky ryanair
Letenky z Bratislavy na Kypr (Paphos), Ryanair
Květnový Kypr z Bratislavy za 1360 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!