Ke konci května se můžete vydat na oblíbený řecký ostrov Korfu. V tu dobu už se můžete těšit na příjemné teploty a sluníčko, zároveň se pořád jedná o období ideální pro aktivní poznávání ostrova. Teploty totiž v průměru nedosahují extrémních hodnot a města nejsou přeplněná turisty. Aerolinka Laudamotion do prodeje uvolnila akční letenky s odletem z Vídně. Pokud je zkombinujete s námi vybraným parádně hodnoceným ubytováním, dostanete se na částku 2 000 Kč/osoba za 6denní dovolenou. Naše tipy na výlety pak naleznete v tomto online průvodci ZDARMA. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území Evropy, kde s kartičkou pojištěnce máte nárok na ošetření za stejných podmínek jako obyvatelé daného státu, pro jistotu vždy doporučujeme sjednání cestovního pojištění. V takovém případě totiž budete mít jisté, že se vás nebude týkat spoluúčast a vše uhradí pojišťovna. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se komfortně dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek si jako už klasicky nezapomeňte propočítat náklady na celou dovolenou. Pro dopravu z letiště můžete využít služeb Hoppa, za velmi dobrou cenu vás spolehlivě zavezou až k vašemu hotelu. Zapůjčení auta můžete provést přes stránky Rentalcars.

 

Pro ubytování jsme vybrali tyto velmi dobře hodnocené apartmány (9 z 10!) v letovisku Sidari. Těšit se můžete na výhled na hory i kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou. Vybírejte však podle vlastních požadavků, veškeré volné hotely na Korfu si prohlédněte zde. Poslední možností je pak využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňKorfuVídeň v termínu 24. až 29. května (neděle až sobota) můžete rezervovat na stránkách Laudamotion. Alternativně můžete koupit letenky zde u spolehlivého českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte brzkému času odletu z Vídně a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

Letenky na Korfu, květen
Květnové Korfu na 6 dní za 2000 Kč! (letenky z Vídně + skvěle hodnocené ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!