Bydlíte v okolí Pardubic? Udělejte si výlet do španělského města Alicante! V květnu se už můžete těšit na slunečné počasí a teploty přibližující se k těm letním. Na cestu se vydáte z již zmíněných Pardubic na palubě aerolinky Ryanair, zpáteční letenky aktuálně zakoupíte za 1 800 Kč. Alicante je pěkné přístavní město, kde najdete řadu historických památek, obchodů i výborných restaurací. Našeho průvodce po Španělsku najdete zde. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů do Španělska najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Pojištění pro krátké cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho doporučujeme vyřídit (a to i vzhledem k tomu, že vyjde na pár korun za den). Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z/do výborně dostupných Pardubic. I přesto před nákupem nezapomeňte odhadnout všechny náklady, které budete mít. Myslete především na cestu z/na letiště, ubytování a stravování. Pokud si budete chtít půjčit auto, rezervaci můžete provést už předem na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy na první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Pardubice–Alicante–Pardubice na termín 11. až 14. května můžete zarezervovat přímo na stránkách Ryanair. Alternativou je pak nákup letenek u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Letenky z Pardubic do Alicante, květen
Květnové Alicante (Španělsko) z Pardubic za 1800 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!