Přímým letem z Prahy se v květnu můžete podívat na Sardinii, podle nás jeden z největších skvostů Evropy. Cena zpátečních letenek činí velice solidních 1 070 Kč. Na dovolenou se na palubě aerolinky Volotea vydáte 6. května, návrat je plánován na 13. května. Za stejnou cenu je případně dostupné také množství dubnových termínů. Před cestou určitě nahlédněte do průvodce po Sardinii. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Sardinii s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně pro vstup do Itálie potřebujete negativní PCR či antigenní test, pro návrat do vlasti je Itálie řazená mezi červené státy, tzn. rovněž se neobejdete bez testu. Do května (dubna) se podmínky vstupu mohou pozměnit, sledujte tedy aktuální informace dostupné na webu ministerstva.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do návodu na individuální cestování >>.

 

(Nejen) kvůli situaci s koronavirem vám doporučujeme nepodcenit vyřízení cestovního pojištění. Nemusíte na pobočku, vše dnes vyřídíte z pohodlí domova. Podívejte se na online srovnání dostupných cestovních pojištění >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  I přesto před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte ubytování, stravování, případné náklady na testy i transfery po Sardinii. Pokud ostrov plánujete pořádně procestovat (což všema deseti doporučujeme), ideální volbou bude pronájem auta.

 

Všechny volné hotely na Sardinii naleznete zde. Druhou možností je registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkejte.

 

 

Letenky na trase Praha–Sardinie (Cagliari)–Praha na termín 6. až 13. května (případně na jiný termín v dubnu) zakoupíte na stránkách Volotea. Alternativou je nákup letenek u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu (za což děkujeme).

 

levné letenky do Cagliari, Volotea
Letenky z Prahy na Sardinii, Volotea
Květnová Sardinie přímým letem z Prahy za 1070 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!