Levných letenek z Bratislavy za zhruba 1600Kč můžete využít k výletu na květnovou Sardínii. Sardínie je nádherný ostrov, který mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit a to zvlášt tehdy, pokud máte rádi turistiku po krásných místech stranou masového turismu a nádherné pláže. Sám jsem ji navštívil v podobném termínu na přelomu května/června a byl to skvělý výlet (včetně koupání, ale tam bude záležet dost na počasí). Na nejnižší cenu dosáhnete, pokud zvolíte apartmán pro 4 lidi (ten jsem zvolil výborně hodnocený, nedaleko pláže). Ale i pokud poletíte ve 2 lidech, tak cena příliš nevzroste. Cestopisy ze Sardínie našich čtenářů naleznete zde, našeho detailního průvodce pak zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet/Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>.

 

Na Sardínii nepotřebujete cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem. Žádné očkování není potřeba a jde o bezpečnou destinaci, kterou bych doporučil i rodinám s dětmi, nebo začínajícím cestovatelům. Letiště v Algheru je malé a přehledné, v podstatě není ani co zkazit :).

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště v Bratislavě i na Sardinii. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa jen stěží dostanete. Řízení se nebojte, na „jižany“ je jejich styl jízdy v pohodě. V Algheru můžete i nakoupit levné a hezké oblečení, pokud to někoho láká, vyhradte si na to čas :).

 

Všechna ubytování v tomto termínu naleznete zde, já pro názornost vybral tyto apartmány. Zejména pro polohu, vynikající hodnocení a dobrou cenu. Nicméně si vyberte ubytování dle svých představ. Chybu neuděláte ani tím, že si uděláte výlet kolem ostrova s tím, že si ubytování budete brát při cestě.

 

 

Letenky Bratislava – Sardínie (Alghero) – Bratislava za cca 1600Kč zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín  14 – 21. května. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Květnová Sardínie z Bratislavy na 8 dní pro partu či rodinu za 2750Kč (letenky + ubytování)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!