V květnu už na Mallorce panují téměř letní teploty. Užijete si tak sluníčko, přitom se stále vyhnete největším davům turistů. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy u aerolinky Ryanair aktuálně pořídíte v přepočtu za 1 170 Kč. Na místě strávíte 8 dní, budete tak mít dostatek času pro odpočinek, nachytání slunečních paprsků i aktivní poznání ostrova. Naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy na tento španělský ostrov s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod s celou dávkou rad >>. 

 

Při cestách po EU si případně vystačíte s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít jistotu, že za vás všechna lékařská ošetření uhradí pojišťovna, doporučujeme vám vyřízení cestovního pojištění. Na srovnání dostupných možností se podívejte na tomto odkazu >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte autobusy Flixbus nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou pak naleznete zde >>.

 

Cena letenek je sice příznivá, nezapomeňte k ní ale připočítat i další náklady včetně výše zmíněného cestovního pojištění, transferu z/na letiště v Bratislavě a na Mallorce, ubytování a stravování.

 

Ubytování můžete vyhledávat přes stránku Booking. Pokud byste však dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na web Airbnb. Zde navíc při registraci přes tento odkaz získáte znatelnou slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase BratislavaPalma de MallorcaBratislava v termínu 12.–19. května můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Mallorky. Dobrou volbou proto může být možnost poslední noc strávit v hlavním městě ostrova.

 

Letenky na Mallorku, květen
Květnová Mallorca z Bratislavy za 1170 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!