Využijte akční nabídky společnosti Ryanair, kde nyní získáte zpáteční letenku z Bratislavy v přepočtu za 935 Kč. Jestliže letenky zkombinujete s výhodným ubytováním s All Inclusive, tak se dostanete na cenu 3950 Kč za osobu. Zvolit můžete i ubytování bez stravy, ale vychází to zhruba o tisícovku levněji a proč si nedopřát All Inclusive, když to vyjde finančně stejně/levněji, než když si sami budete vařit :). Průvodce po Mallorce naleznete zde. Tohle je tip na individuální turistiku, jestliže byste rádi navštívili Mallorku s cestovní kanceláří, tak veškeré nabídky naleznete zde

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak doporučuji přečíst tento podrobný návod >>.

 

Před zakoupením letenek nezapomeňte udělat předběžnou kalkulaci celého výletu, nezapomeňte na ubytování, pojištění, stravu či zapůjčení auta, které se na Mallorce rozhodně vyplatí. 

 

Všechny ubytování na Mallorce v tomto termínu naleznete zde. My pro názornost vybrali toto ubytování, které stojí 5932 Kč/4 noci/2 osoby. 

Alternativně můžete využít naší slevy 750 Kč na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Palma de Mallorca – Bratislava zakupte přímo na stránkách společnosti Ryanair v termínu 14 – 18. května. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude sice vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Rezervační systém Ryanair
Květnová Mallorca na 5 dní s ALL INCLUSIVE z Bratislavy za 3950 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!