Využijte akční nabídky společnosti Ryanair, kde nyní získáte zpáteční letenku z Bratislavy v přepočtu za 935 Kč. Jestliže letenky zkombinujete s výhodným ubytováním s All Inclusive, tak se dostanete na cenu 3950 Kč za osobu. Zvolit můžete i ubytování bez stravy, ale vychází to zhruba o tisícovku levněji a proč si nedopřát All Inclusive, když to vyjde finančně stejně/levněji, než když si sami budete vařit :). Průvodce po Mallorce naleznete zde. Tohle je tip na individuální turistiku, jestliže byste rádi navštívili Mallorku s cestovní kanceláří, tak veškeré nabídky naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak doporučuji přečíst tento podrobný návod >>.

 

Před zakoupením letenek nezapomeňte udělat předběžnou kalkulaci celého výletu, nezapomeňte na ubytování, pojištění, stravu či zapůjčení auta, které se na Mallorce rozhodně vyplatí. 

 

Všechny ubytování na Mallorce v tomto termínu naleznete zde. My pro názornost vybrali toto ubytování, které stojí 5932 Kč/4 noci/2 osoby. 

Alternativně můžete využít naší slevy 750 Kč na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Bratislava – Palma de Mallorca – Bratislava zakupte přímo na stránkách společnosti Ryanair v termínu 14 – 18. května. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude sice vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Rezervační systém Ryanair
Květnová Mallorca na 5 dní s ALL INCLUSIVE z Bratislavy za 3950 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!