Zatoužili jste po dovolené v exotice? Díky akčním letenkám vás může vyjít levněji, než byste možná očekávali. Autentickou Kubu s aerolinkou Air France navštívíte už za 10 990 Kč. V dané částce jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla, vybírat můžete z termínů v květnu a červnu. Moc jich není a přejí spíše delším pobytům, nakupujte proto rychle, než zmizí. Přiletíte do Havany, kde poznáte pravou nefalšovanou Kubu. Pak už záleží na vás a vašich zájmech. Za snovou pláží vyrazte do Varadera nebo si tento stát celý projeďte a prozkoumejte zdejší přírodu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kubu s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod s pořádnou náloží tipů a rad >>. 

 

Ještě před odjezdem si sjednejte cestovní pojištění, je to v podstatě nutnost pro vstup do země. Na přehledné online srovnání dostupných možností se můžete podívat na tomto odkazu >>.

 

Odlétat budete z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek alespoň zhruba spočítejte celkovou cenu dovolené. Myslete na transfer z/na letiště na Kubě, ubytování a stravování. Pro cestu na Kubu také potřebujete turistickou kartu (a samozřejmě platný cestovní pas), kterou vám vydají v Praze na konzulátu.

 

Hotel naleznete na Bookingu. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka a nehotelovému prostředí, podívejte se na stránku Airbnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňVaraderoVídeň můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>.

 

Kuba, Havana akční letenky z Vídně květen a červen 2020
Letenky na Kubu
Kuba z Vídně za 10 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!