Náš nedávno zveřejněný tip na akční letenky na Kubu vás zaujal, nestihli jste ale ulovit svůj termín? Máte tady druhou šanci. Díky akční nabídce aerolinky Air France se do hlavního města Kuby dopravíte za 9 990 Kč. Odlétat budete z výborně dostupné Prahy. Termínů je ale opět jen pár, s rezervací letenek proto v případě zájmu doporučujeme nezaváhat. V Havaně poznáte pravou Kubu, vydejte se ale také za hranice města. Pokud chcete relaxovat v ráji, nabízí se letovisko Varadero. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kubu s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod s celou řadou rad>>. 

 

Ještě před odjezdem si sjednejte cestovní pojištění, je to v podstatě nutnost pro vstup do země. Na přehledné srovnání dostupných možností se můžete podívat na tomto odkazu >>.

 

Odlétat budete z výborně dostupné Prahy. I přesto ještě před nákupem letenek alespoň zhruba propočítejte celkovou cenu dovolené. Myslete na transfer z/na letiště na Kubě, ubytování a stravování. Pro cestu na Kubu potřebujete turistickou kartu, myslete na její vyřízení. Učiníte tak na kubánském velvyslanectví v Praze.

 

Veškerá ubytování v Havaně naleznete na Bookingu. Pokud byste raději dali přednost levnějšímu ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku Airbnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Havana (Kuba)Praha můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>.

 

Kuba, Havana akční letenky září a říjen 2020
Letenky na Kubu
Kuba z Prahy za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!