Krásné bělostné pláže, ideální podmínky pro potápění, dechberoucí národní parky či výborný rum. To vše a mnohem víc na vás čeká, jestliže se vydáte za oceán na Kubu! Zpáteční letenky z Prahy u společnosti Turkish Airlines totiž aktuálně zakoupíte za skvělých 9790 Kč! Termíny jsou k dispozici od května do ledna 2021, příliš mnoho jich však není, proto s rezervací určitě neotálejte! Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájzedy na Kubu s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Před nákupem letenek proveďte alespoň přibližnou kalkulaci dovolené. Nezapomeňte na ceny letištních transferů, ubytování, stravování či cestovní pojištění, na které byste v žádném případě neměli zapomenout. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění

 

Mějte na paměti, že pro vstup na Kubu musíte mít vyřízené speciální cestovní vízum, a to v podobě turistické vstupní karty. Tu si můžete snadno vyřídit na kubánském velvyslanectví v Praze, kde vám bude vystavena i na počkání, a to za poplatek 750 Kč! 

 

Ubytování pak můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Kuba – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky na Kubu
Kuba z Prahy za 9790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!