Rádi byste strávili několik dní na Kypru, nechcete však zůstávat na jednom místě? Pak využijte kombinaci letenek společností Ryanair a WizzAir, které vás zavedou z Prahy na tento slunný ostrov již za 1490 Kč (nejste-li členem WizzAir klubu, pak by vás zpáteční letenka vyšla o 10 euro levněji). S Ryanairem přiletíte do Paphosu, z Larnaky pak odletíte s WizzAir zpátky do Prahy. Aby vám však nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma.

 

INFO O KORONAVIRU: Pro české občany je aktuálně vstup na území Kypru povolen bez omezení a nemusí se tak tedy prokazovat ani negativním testem. Mějte však na paměti, že se tato situace může změnit. Proto sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Mezi Paphosem a Larnakou se můžete pohodlně dopravit autobusem. Poznáte tak z Kypru více, než kdybyste zůstali jen v jednom městě. Můžete tak například projet trasu po pobřeží přes Paphos, Lemesos až do Larnaky. 

 

K ceně letenek pak připočítejte i další náklady, jako letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Aribnb. Doporučujeme však hledat ubytování  s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paphos (Ryanair) v termínu 18. srpna můžete zarezervovat zde >>

Letenky Larnaca – Praha (WizzAir) v termínu 22. srpna můžete zarezervovat zde >> 

V případě, že byste chtěli využít pouze letenek společnosti Ryanair a chtěli si zaletět na Kypr v termínu 18. – 25. srpna, letenky v ceně 1369 Kč zakoupíte zde >> 

 

Kombinace akčních letenek na Kypr
Křížem krážem přes Kypr z Prahy za 1490 Kč! (letenky do Pafosu, odlet z Larnaky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!