Kréta z Prahy na 8 dní za 4390Kč! (výborně hodnocený hotel, letenky, doprava, delegát)

Kréta z Prahy na 8 dní za 4390Kč! (výborně hodnocený hotel, letenky, doprava, delegát)

Výborná nabídka na krásnou Krétu se objevila na webu Invie. Za 4390Kč získáte letenky z Prahy, dopravu na místě, ubytování ve výborně hodnoceném hotelu a služby českého delegáta. Samotné letenky by vás vyšly z Prahy dráž :). Cena je tak výhodná kvůli zítřejšímu odletu, proto s případným nákupem neváhejte. Předpověd počasí na Krétě naleznete níže.

Recenze tohoto ubytování můžete nalézt zde >>

Rezervovat Yanna Beach Apartment můžete zde  >>

Last minute Kréta

Moc nedoporučuji fakultativní výlety od CK, půjčit auto, skútr nebo čtyřkolku si totiž můžete na každém rohu a vyjde vás to levněji. Pronájem auta vychází podle typu mezi 40 – 60 € na den. Mopedy a čtyřkolky pak asi na polovinu, skůtr si běžně půjčíte za 100€ na týden. Často natrefíte na speciální ceny, takže se určitě vyplatí omrknout víc půjčoven.

Nepodcenujte počasí a pořidte si silný krém na opalování. Slunce na Krétě má mnohem větší sílu, než u nás.

<

Hodně lidí má obavy o svojí bezpečnost, což je na Krétě zbytečné. Kriminalita je minimální a lidé na Krétě vás mnohem pravděpodobněji pozvou na svatbu, než by vám jakkoliv ublížili :). Dle mého je to i z toho důvodu, že kdyby vám chtěl Řek ublížit, bude to tak dlouho odkládat na další den, až jednou sejde věkem :).

Na Krétu nepotřebujete pas, nicméně pokud ho máte, je rozumější si ho vzít.

Aktuální počasí na Krétě naleznete zde >>

Předpověd počasí na Krétě na dobu pobytu je zde. Vypadá to dobře :).

Předpověd počasí na Krétě