Láká vás představa travit následující dny u moře? Toto přání si můžete splnit a hned zítra se vydat na řecký ostrov Kréta. V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd do luxusního 4* resortu za cenu 10 990 Kč. V této ceně jsou započítány zpáteční letenky z Prahy,  letištní transfery v místě pobytu, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou all inclusive a služby delegáta.  Zájezd se koná v termínu 28.8. – 4.9. 2021 a odlet je již zítra. Hotel se nachází nedaleko pláže  s pozvolným vstupem do moře i centra letoviska.  Hotel nabízí i zábavné animační programy pro děti a je výborným výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí. Co vidět a zažít na Krétě se můžete dočíst v našem online průvodci ostrovem. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Atali Grand Resort Alexandrica Club můžete zarezervovat na tomto odkazu>>  (recenze ubytování najdete na tomto odkazu>>) 

Kréta z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do luxusního 4* resortu za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!