O tomto zájezdu na Krétu, který pořádá cestovní kancelář, jsme vám psali už včera v našem příspěvku. Pro všechny, kteří s rezervací váhali, máme výbornou zprávu. Pobyt se ještě neobsadil a cena tak spadla o celou tisícovku. Nově tak zaplatíte 8 990 Kč a pořídíte tak kompletní dovolenou, zahrnující ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu se stravováním formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a v místě pobytu vám bude k ruce česky hovořící delegát. Pozor, odlet je již zítra, 9.10.2021, není tak již mnoho času na váhání. Pro praktické informace na cestu a tipy na výlety nezapomeňte prolistovat v našem online průvodci Krétou. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Astir Beach Alexandria Club můžete zarezervovat na tomto odkaze>>. (recenze hotelu na Invia si přečtete zde.)

Kréta z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!