Ještě jste letos nebyli na dovolené u moře, rádi byste se ale ještě v srpnu někam podívali? Vaše volba může padnout na Krétu a výborně hodnocený 4hvězdičkový hotel. Last minute zájezd od tradiční cestovní kanceláře Čedok je aktuálně dostupný za 10 490 Kč. V dané ceně už jsou započítané zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfer z/na letiště v cílové destinaci, služby českého delegáta, ubytování s nádherným výhledem na moře a stravování all inclusive. V hotelovém komplexu můžete relaxovat hned ve 2 bazénech se slanou vodou. Podrobné informace o cílové destinaci pak najdete v online průvodci po Krétě ZDARMA.

 

 

INFO KE KORONAVIRU: Od 17. srpna by měla platit povinnost při cestě do Řecka předložit negativní test na COVID-19. Podle posledních vyjádření premiéra to ale zatím není 100% jisté, definitivně vyjasnit by se to mělo v následujících hodinách/dnech. Sledujte proto situaci. Určitě však platí, že nejpozději 24 hodin před odletem musíte vyplnit a odeslat tento formulář. Další informace k formuláři a jeho vyplnění naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře.

 

 

Dovolenou v hotelovém komplexu Horizon Beach můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).

 

Pokud by již bylo vyprodáno, jako alternativa se nabízí dovolená v hotelu D D Resort, kterou můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).

 

zájezd kréta invia
Zájezd na Krétu s all inclusive, hotel Horizon Beach, Invia
Kréta z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 10 490 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!