Řecko patří již několikátou sezónu mezi stálice v nabídkách cestovních kanceláří. Pokud jste tento nádherný kraj ještě neměli možnost navštívit, je na čase to napravit. Právě teď nabízíme pobyt na Krétě, a to dokonce ve čtyřhvězdičkovém hotelu, za velmi příjemnou cenu. Celou dovolenou si můžete užít v termínu 29.8. – 5.9.2021 a za sumu 9 990 Kč se vám cestovní kancelář postará o ubytování na 8 dní s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Brna, služby delegáta a letištní transfery. Rozhodně doporučujeme pronajmout si auto a ostrov procestovat. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Krétou. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Kalia Beach můžete zarezervovat na tomto odkaze>> Recenze ubytování na Invia si můžete přečíst na tomto odkaze>>

Kréta z Brna na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!