Do opravdu výborně hodnoceného 4* hotelu se už zítra můžete vydat s ověřenou cestovní kanceláří Čedok. Zájezd za 12 990 Kč zahrnuje zpáteční letenky s odletem z Brna, transfer z/na letiště v cílové destinaci, služby česky mluvícího delegáta, ubytování s dechberoucím výhledem a stravování formou all inclusive. Hotelový komplex je obklopený zahradou, ve které se vám bude skvěle relaxovat. Těšit se můžete i na 2 bazény se slanou vodou, u kterých si poležíte s drinkem v ruce. K moři pak sejdete po schodech. Další informace o destinaci najdete v online průvodci po Krétě.

 

 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem na Krétu musíte vyplnit tento online formulář. Vzhledem k zítřejšímu odletu proto CK kontaktujte co nejdříve. Další informace k formuláři naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře.

 

 

Dovolenou v hotelovém komplexu Horizon Beach můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).

 

zájezd horizon beach travelportal
Zájezd na Krétu z Brna s all inclusive, hotel Horizon Beach, Travelportal
Kréta z Brna do skvělého 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 12 990 Kč! (s CK Čedok)
Štítky:        

2 komentáře u „Kréta z Brna do skvělého 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 12 990 Kč! (s CK Čedok)

 • 5.8.2020 (6:53)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den. Hledáme s přítelem dovolenou poslední týden v srpnu. All inclusive a letecky z Čech. Můžete mi prosím něco nabídnout? Tel. 775934055

  Reagovat
  • 6.8.2020 (12:14)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, dáváme pouze tipy na akční zájezdy, nevybíráme dovolenou na míru. Dál můžete sledovat naše tipy a některý si vybrat, přehled všech zájezdů případně najdete na Invii.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!