Kréta z Vídně na 8 dní za 5650Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 7900Kč)

Kréta z Vídně na 8 dní za 5650Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 7900Kč)

Výhodných charterových letenek z Vídně na Krétu za 130€ využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je totiž spojíme s ubytováním, dostaneme na skvělých 5650Kč za 8-denní dovolenou. Detailního průvodce Krétou naleznete zde. V tomto tipu jde o individuální dovolenou, zájezdy na Krétu přes CK,naleznete zde.

<

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>.

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídla atd. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému odletu z Vídně i Heraklionu.

Letenky Vídeň – Kréta – Vídeň za 130€ na termín 7. – 14. července můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23 kg.

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Já pro názornost vybral Lovely Holidays Hotel, ale vyberte si samozřejmě ubytování dle svých preferencí. Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází Comfort Malievi Apartments. Je však slabě hodnoceno a tak zvažte i ostatní hotely s All Inclusive. Jejich seznam, naleznete zde.