Akčních letenek od společnosti Laudamotion nemusíte využít pouze k levné dovolené na ostrově Santorini, ale i na Krétu. I sem jsou totiž dostupné letenky z Vídně za skvělou cenu 1570Kč v průběhu celých letních prázdnin. Já je pro názornost využil na 8 dní přes státní svátky věrozvěstů a Jana Husa. Tento termín totiž patří k nejžádanějším v roce a sehnat levnou dovolenou na tento datum, je velmi těžké. V případě zájmu si pospěšte s nákupem jak letenek, tak ubytování. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Krétu přes cestovní kanceláře, nalezenete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady. V tomto případě půjde zejména o stravu a dopravu na místě a dopravu do/z Vídně. Auto si můžete půjčit přes Rentalcars, zvýšenou pozornost věnujte tomu, že přistanete na letišti V Chanii, ne Heraklionu.

 

Všechny hotely na mnou vybrané datum, naleznete zde. Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména pro dobré hodnocení a nízkou cenu. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí. Pokud preferujete All Inclusive, tak dobře vypadá tento hotel.

 

 

Letenky Vídeň – Chania – Vídeň zarezervujte přímo na webu Ryanair například na datum 4. – 11. července.

 

Levné prázdninové letenky na Krétu
Levné prázdninové letenky na Krétu
Kréta z Vídně na 8 dní o letních prázdninách přes státní svátky za 3820Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 9360Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!