Zajímavých charterových letenek z Vídně na Krétu za 99€ využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je totiž spojíme s levným, ale velmi dobře hodnoceným ubytováním, dostaneme na skvělých 4850Kč za 15-denní dovolenou. Detailního průvodce Krétou naleznete zde. V tomto tipu jde o individuální dovolenou, zájezdy na Krétu přes CK, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>.

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídla atd. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému odletu z Vídně.

 

 

Letenky Vídeň – Kréta – Vídeň za 99€ na termín 27. května – 6. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23 kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevnější, ale zároveň velmi dobře hodnocený je City hotel.  Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází Comfort Malievi Apartments.

 

Nicméně vzhledem k délce pobytu by bylo asi rozumnější si Krétu projet a nezůstávat na jednom místě. Ubytování pak můžete řešit buď přes Booking, nebo využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb (minimální cena pro uplatnění slevy je cca 1900Kč).

 

 

Kréta z Vídně na 15 dní za 4850Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 8600Kč)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!