Zajímavých charterových letenek od Čedoku z Prahy či Brna na Krétu využijeme k našemu dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je spojíme s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním, dostaneme se na částku 6690Kč za 8-denní dovolenou. Tato cena přitom zahrnuje 3-lůžkový pokoj a další osoba tak zaplatí pouze cenu letenky – 3990Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak ty naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy či Brna. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy či Brna, dopravu na Krétě, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg a vzít si stan. Je možné že vás po sečtení všech nákladů (zejména připočtení auta a benzínu) vyjde levněji některý ze zájezdů přes cestovní kanceláře, takže opravdu to chce propočítat. Spíš bych tento tip dporučil akčnějším čtenářům, kteří preferují poznávací dovolenou před „válendou“ na pláži a auto by si půjčovali tak jako tak.

 

Auto si můžete půjčit zde. Na Krétě jsou dvě letiště, tento spoj směřuje do Heraklionu.

 

Více letenek do objednávky přidáte přes „Přidat pokoj“ ?

 

 

Letenky Praha/Brno – Kréta (Heraklion) – Praha/Brno můžeta zarezervovat zde >> (odkaz je stejný, jen si musíte vybrat město odletu)

 

Letenky na Krétu
Letenky na Krétu

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 15kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já vybral pro názornost hotel Priansos, zejména pro dobré hodnocení a nízkou cenu. Berte to pro příklad, někomu nemusí vyhovovat jih Kréty a dobrý nápad může být i to, že si půjčíte pouze auto a Krétu projedete.

 

 

Ubytování na Krétě
Ubytování na Krétě

 

Kréta z Prahy či Brna na 8 dní za 6690Kč! (letenky + ubytování, další osoba za 3990Kč)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!