Státní svátky věrozvěstů a Husa nabídnou letos prodloužený víkend, což z prvního týdne v červenci udělalo nejžádanější termín pro dovolené. Se zvýšenou poptávkou ale rostou i ceny a tak najít cenově dostupnou dovolenou je velmi obtížné. V následujícím tipu tak využijeme charterových letenek z Prahy od Čedoku v kombinaci s dobře hodnocenými apartmány jen 100 metrů od moře. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak ty naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu na Krétě, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo do 15kg a vzít si stan. Zvýšenou pozornost věnujte také tomu, že přistanete v Chanii a ne v Heraklionu. Ať si nezarezervujete auto někde jinde :). Auto si můžete půjčit zde.

 

Termínů je více, můžete tedy využít tip i jako inspiraci na jiné datum. Více letenek do objednávky přidáte přes „Přidat pokoj“ :D.

 

 

Letenky Praha – Kréta (Chania) – Praha za 3990Kč můžete zarezervovat zde >>

 

 

Letenky z Prahy na Krétu
Letenky z Prahy na Krétu

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 15kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Memories apartmens, ale vyberte si samozřejmě ubytování dle svých preferencí. Dobrou alternativou může být i to, že si Krétu projedete a ubytování budete brát při cestě. Případně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo a jet stanovat :). Poslední den je odlet ráno, bylo by tedy rozumnější přespat někde blízko letiště.

 

Ubytování na Krétě
Ubytování na Krétě
Kréta z Prahy na 11 dní přes státní svátky za 7250Kč! (letenky + ubytování u pláže)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!