Do velmi dobře hodnoceného hotelu na Krétě bude směřovat náš dnešní druhý levnocestovatelský tip. Nejdříve bych ale naše čtenáře rád upozornil na skutečnost, že následující den se s našimi příspěvky nesetkáte na Facebooku. Jde o technický problém, který intenzivně řešíme. Pokud tedy hledáte levnou dovolenou, nespoléhejte pouze na naše FB stránky, ale přihlašte se k odběru, nebo nás sledujte na Twitteru. Za tuto nepříjemnost se moc omlouvám, bohužel tomu nešlo předejít.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Na výběr máte hned z dvou tipů. V obou jde o Krétu a oblast Anissaras, kdy cena 6990Kč zahrnuje kompletní dovolenou přes CK. Tedy letenky z Prahy či Bratislavy, dopravu na místě, služby delegáta, ubytování a All Inclusive. Dobře si pročtětě popis u obou a vyberte si tu, co vám bude více vyhovovat.

 

Dovolenou v apartmánech Milos si můžete zarezervovat zde >>

 

Kréta

 

 

Dovolenou v Comfort Malievi Aparthotel si můžete zarezervovat zde >>

 

Kréta

 

 

Co se negativ týká, za zmínku stojí hlavně možnost čerpat AI jen do 22:00. Pro rodinu s dětmi, nebo starší lidi to asi nebude problém, ale pro lidi, kteří plánují na dovolené do noci popíjet, by to problém být mohl :). Jinak jde myslím v obou případech o velmi dobrý poměr cena/kvalita.

 

Kréta na 8 dní z Prahy či Ostravy s ALL INCLUSIVE ve velmi dobře hodnoceném hotelu za 6990Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!