Do velmi dobře hodnoceného hotelu na Krétě bude směřovat náš dnešní druhý levnocestovatelský tip. Nejdříve bych ale naše čtenáře rád upozornil na skutečnost, že následující den se s našimi příspěvky nesetkáte na Facebooku. Jde o technický problém, který intenzivně řešíme. Pokud tedy hledáte levnou dovolenou, nespoléhejte pouze na naše FB stránky, ale přihlašte se k odběru, nebo nás sledujte na Twitteru. Za tuto nepříjemnost se moc omlouvám, bohužel tomu nešlo předejít.

 

<

 

Na výběr máte hned z dvou tipů. V obou jde o Krétu a oblast Anissaras, kdy cena 6990Kč zahrnuje kompletní dovolenou přes CK. Tedy letenky z Prahy či Bratislavy, dopravu na místě, služby delegáta, ubytování a All Inclusive. Dobře si pročtětě popis u obou a vyberte si tu, co vám bude více vyhovovat.

 

Dovolenou v apartmánech Milos si můžete zarezervovat zde >>

 

Kréta

 

 

Dovolenou v Comfort Malievi Aparthotel si můžete zarezervovat zde >>

 

Kréta

 

 

Co se negativ týká, za zmínku stojí hlavně možnost čerpat AI jen do 22:00. Pro rodinu s dětmi, nebo starší lidi to asi nebude problém, ale pro lidi, kteří plánují na dovolené do noci popíjet, by to problém být mohl :). Jinak jde myslím v obou případech o velmi dobrý poměr cena/kvalita.

 

Kréta na 8 dní z Prahy či Ostravy s ALL INCLUSIVE ve velmi dobře hodnoceném hotelu za 6990Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!