Díky akčním cenám letenek a dobrému ubytování můžete nádhernou Krétu navštívit již na 10 dní za 4600Kč. I když v článku vybírám hotel, vřele doporučuji čtenářům zapůjčení automobilu a prozkoumání ostrova. Ty nejkrásnější pláže a scenérie totiž poznáte nejlépe právě takto. Nicméně je to samozřejmě na každém, jeho cílech a preferencích.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

Letenky Lipsko – Heraklion – Lipsko za 119€ v termínu 10. či 17. – 24. července zakoupíte zde >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

 

LEvné letenky heraklion

 

 

Cena je konečná, včetně všech poplatků. Zahrnuje ale pouze příruční zavazadlo, pokud potřebujete zavazadlo větší, musíte si 40€ připlatit.

 

Všechny možnosti ubytování na Krétě srovnané dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

 

Osobně jsem vybral jako nejlepší poměr cena/výkon tento hotel, zejména kvůli nízké ceně a luxusnímu hodnocení. Rezervovat ho můžete zde >>

 

Kréta levné ubytování

 

 

Výběr je samozřejmě zcela na vás, vašem rozpočtu a požadavcích.  Jak už jsem psal v úvodu,velice všem doporučuji nesoustředit se na jeden hotel, ale zapůjčit si automobil a Krétu projet.  Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars. Auto si zapůjčte hned na letišti, je to nejpraktičtější, i nejlevnější. Pokud si auto nepůjčíte, doporučuji pro cestu k hotelu i putování po ostrově využít naše mapy zdarma (stačí zadat přesnou adresu odkud kam a nalezne vám možnosti, včetně cen jízdného)

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Bydlet totiž můžete i v kamenném domě v horách, tradičním domě místních, nebo v luxusní vile s vířivkou. Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak dovolenou zcela zdarma. Viz článek zde >>

 

Kréta na 10 dní za 4600Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *