Pro milovníky různých zážitků během jedné dovolené, ke kterým se rovněž hrdě hlásím, je určena následující kombinace letenek. Ačkoliv to může vypadat trochu šíleně, tak z podobných výletů bývají ty nejlepší zážitky :). Jak Krétu, tak Oslo, mohu vřele osobně doporučit.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi, kam se dostanete nejlépe se společností SimpleExpress, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

 

Putovat budeme vždy s Ryanair.com, tedy pouze nastavte nměsta odletu / příletu a data.

1/ Vratislav – Chania 24.8. v 16:40 za 814Kč

2/ Chania – Oslo 29.8., v 15:20 za 968Kč

3/ Oslo – Vratislav 1.9. ve 21:20 za 576Kč

 

Celkově tedy za letenky utratíte 2358Kč. Je nutno říct, že letenky činí jenom část nákladů. Něco budete jíst, někde spát, půjčíte si kolo či auto a nějak se musíte dostat na/z letiště, což je drahá záležitost především v Norsku. Na stranu druhou zažijete mnohem zážitkovější dovolenou, než by vám dal zájezd přes CK a v podstatě za obdobnou cenu.

 

V ceně je příruční zavazadlo max. o 10kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm + malé zavazadlo 35 x 20 x 20 cm. Odbavené zavazadlo je téměř za tisícovku, to bych nedoporučoval připlácet.

 

K putování můžete využít náš plánovač tras, kde zjistíte, kolik zhruba za jednotlivé transféry zaplatíte – mapy.levnocestovani.cz

 

Využít můžete i našeho průvodce zdarma pro Oslo >> (na Krétě se právě pracuje).

 

Co se spaní týká, vždy bych řešil, zda vyjde levněji pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon, nebo klasické ubytování přes Booking.

 

 

Kréta i Norsko v jednom výletu za 2358Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!