Na krátký víkendový výlet zamiřte do italského města Bologna! Akční letenky s odletem z Prahy od aerolinky Ryanair nyní zakoupíte za 768 Kč. Přiletíte v sobotu večer, odlétat budete v neděli odpoledne. Stihnete tak večeři a romantickou procházku po vánočně osvětleném městě, v neděli pak můžete navštívit například muzeum s jednou z nejvzácnějších archeologických sbírek v Itálii nebo si prohlédnout monumentální baziliku. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě na takto krátkou dobu sice není nezbytně nutné, vždy ho však raději doporučujeme vyřídit (i vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den). Online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z Prahy. Před nákupem si i přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště v Itálii.

 

Hotel můžete rezervovat klasicky přes Booking. Ještě levnější alternativou pak může být využití naší slevy na vaše první ubytování přes web Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Bologna–Praha na datum 30. listopadu až 1. prosince (sobota a neděle) rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit zde u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Bologna
Letenky Bologna
Krátký víkendový výlet do Bologni z Prahy za 768 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!