Toužíte po dovolené, na které si v klidu odpočinete a nebudete muset takříkajíc „hnout prstem“? Pak je náš dnešní tip jako stvořený pro vás! V nabídce zájezdů s cestovní kanceláří se objevil pobyt na řeckém ostrově Kos v termínu 16.8. – 23.8.2021. Zbývá posledních pár míst, s nákupem tak příliš neváhejte. Maya Island Resort se nachází nedaleko letiště, nebudete se tak trápit s dlouhým transferem. Nádherná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu a v okolí naleznete i bary, restaurace a obchody. Dovolená na tomto skvělém místě vás vyjde na 13 590 Kč a kromě ubytování v hotelu zahrnuje i zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta v místě pobytu, transfery a stravování All Inclusive. Před odletem si nezapomeňte projít našeho online průvodce po ostrově, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

Dovolenou v hotelu Maya Island Resort můžete zarezervovat zde >>  recenze hotelu na Invia si můžete přečíst tomto odkaze >> 

Kos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 13590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!