Máme tu poslední školní den a s ním i skvělou nabídku, jak oslavit začátek prázdnin a nečerpat energii na prosluněném Kosu. Jestliže byste si zde rádi užili osmidenního odpočinku v termínu 8.7. – 15.7. bez jakýchkoli starostí, využijte akční nabídky cestovní kanceláře za cenu 12 990 Kč. V této ceně je zahrnuta zpáteční letenka z Prahy, transfer z / na letiště, služby delegáta, ubytování ve 3* hotelu a stravování formou All Inclusive. Nevíte, kam zamířit ve volném čase? Na Kosu podnikněte alespoň pár výletů, inspiraci načerpáte v našem online průvodci po ostrově Kos.

INFO KE KORONAVIRU:
Podmínky pro cestu tam: 
Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Podmínky pro cestu zpět: 
Řecko je zařazeno na cestovatelském semaforu do oranžové barvy. Před návratem do ČR je nutné podstoupit antigenní test (provedený max 24 hodin před začátkem cesty) nebo PCR test (provedený max 72 hodin před začátkem cesty) a mít potvrzení o jeho výsledku. Všichni cestující musí rovněž vyplnit příjezdový formulář (bez výjimek). 

Výjimky: Osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 14 – 180 dnech (nutné lékařské potvrzení). Očkovaní, v případě, že mohou doložit certifikát o úplném očkování. Očkovaní první dávkou, pokud od jejího podání uplynulo 22 dní.  

Pro aktuální informace sledujte náš cestovatelský semafor, který pro vás pravidelně aktualizujeme.

 

Dovolenou v hotelu Roselands můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

Kos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE ta 12990 Kč (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!