Už zítra můžete relaxovat na některé z pláží ostrova Kos. Za cenu 9 980 Kč získáte zpáteční letenky s odletem z Brno, dopravu z/na letiště na místě, služby českého delegáta, ubytování ve fantasticky hodnoceném hotelu a každé ráno pro vás bude nachystána snídaně. Hotel je umístěný nedaleko pláže i centra letoviska Kardamena. Na místě strávíte 8 dní. Podrobného online průvodce po Kosu pak naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko patří mezi státy s nízkým rizikem nákazy, letiště Kos je otevřené od 1. července. Netýká se vás test ani karanténa, je ale nutné vyplnit tento formulář. Měli byste tak učinit 48 hodin před odletem, zeptejte se proto zástupce cestovní kanceláře, jak je to u tohoto last minute zájezdu. Podle naší zkušenosti ale QR kód, který obdržíte po vyplnění formuláře, dorazí rychle.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v hotelu Cleopara Collection můžete zarezervovat zde >>

 

zájezd Kos řecko
Zájezd na Kos se snídaní, červenec
Kos z Brna na 8 dní se snídaní za 9980 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!