Výhodných letenek z Vídně za 89€ využijeme k dnešnímu druhému levnocestovatelskému tipu, při kterém navštívíme krásný řecký ostrov Kos. I s ubytováním se tak vejdeme do částky 3960Kč za 8-denní pobyt. Pokud byste jeli ve více lidech, dá se cena ještě snížit a můžete se tak dostat ne velmi levnou rodinou dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud byste raději cestovali přes cestovní kancelář, skvěle vychází tento zájezd do výborně hodnoceného hotelu za 5990Kč.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně případného půjčení auta atd. Tento tip bych doporučil těm, co mají Vídeň lépe dostupnou jak Prahu a chtějí mít akčnější dovolenou, během které si půjčí auto a ostrov procestují. Pokud jste z  okolí Prahy, nebo chcete jen pohodovou dovolenou strávenou na plážil, volil bych zájezd přes CK. On i s půjčením auta vás to vyjde na podobné peníze, takže to není ani tak tip k úspoře, jako alternativa pro ty, co “poznávačku” preferují před “válendou” :). 

 

 

Letenky Vídeň – Kos – Vídeň na 12. – 18. června za 89€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je pro 2 osoby)

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Olgas Paradise Apartments a to především díky nízké ceně. Zvýšenou pozornost ale věnujte nízkému hodnocení a pokud hledáte víc, než jen místo na přespání, raději bych si několik stokorun připlatil a vzal toto ubytování.

 

 

 

 

 

Kos z Vídně na 8 dní za 3960Kč! (letenky + pobyt)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!