Řadíte se mezi individuální cestovatele a udělá vám radost každá dovolená, která se podaří naplánovat za hubičku? Potom vás musí zajímat následující příspěvek. U nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair jsme našli akční letenky z Vídně na Kos, které seženete v termínu 16.10. – 20.10.2022. Doplnili jsme je o ubytování v Jack´s Apartments a rázem jsme získali perfektní pobyt v Řecku na 5 dní, a to jen za 1 550 Kč. Apartmány se nachází v letovisku Kefalos, jen 500m od pláže Kamari. Kos ale rozhodně stojí za to procestovat celý. Rady a tipy na výlety najdete v našem podrobném průvodci tímto ostrovem.

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery v Řecku, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Nelíbí se vám apartmán, který jsme pro vás vybrali? Další možnosti ubytování na Kosu můžete rezervovat na stránkách Booking. Pro nabídky ubytování v soukromí se podívejte na Airnbn.

Letenky na trase Vídeň – Kos – Vídeň v termínu 16.10. – 20.10.2022 koupíte na stránkách nízkonákladové společnosti Ryanair >>

Ubytování v Jack’s Apartments v letovisku Kefalos rezervujte zde >>

Kos nízkorozpočtově z Vídně na 5 dní za 1550 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!