Náš dnešní druhý tip na last minute dovolenou směřuje na ostrov Kos, kde za 8-denní pobyt ve výborně hodnoceném hotelu zaplatíte pouze 6490Kč. Dovolená je přes CK, tedy v ceně jsou obě letenky, transfér na/z letiště, služby delegáta a snídaně. Zájezd je přes Invii, v ceně je tedy i 100% pojištění zájezdu. Z uprchlíků mít obavy nemusíte, situace na ostrově není nikterak kritická a v resortu je jistě nepotkáte :).

 

Řecký Kos, domov Hippokrata, otce lékařství, je bohatý na pamětihodnosti a turisticky atraktivní lokality. Díky nížinatému povrchu je oblíbeným cílem všech, kteří se rádi vydávají na objevné pěší a cyklistické túry. Ostrov Kos je tomu i dobře uzpůsoben – naleznete na něm mnoho stezek vhodných k dlouhým procházkám po vlastních  nohou či vyjížďkám, ať už na kole nebo třeba na koni. Atrakcí číslo jedna jsou však stále zdejší úžasné pláže, jimiž je olemována velká většina pobřežního území a které jsou nejčastěji pokryty pískem a omývány křišťálově čistou vodou. Vzhledem ke své poloze v okolí dalších zajímavých ostrovů slouží navíc ostrov Kos jako výchozí bod k podnikání lodních výletů.

 

Dovolenou zakoupíte velice jednoduše zde:

Hotel Sunset se snídaní na 8 dní za 6490Kč >>

Termín: 14.7. – 21.7.

 

Kos levná last minute dovolená

 

Kos na 8 dní se snídaní, odlet z Prahy za 6490Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!