Dobrá nabídka na last minute dovolenou se objevila na Invii. Výborně hodnocený hotel na 12 dní, kdy odlet je možný za stejnou cenu z Prahy, Brna, či Ostravy za 8550Kč! Dovolená je klasicky přes cestovní kancelář, tedy jsou v ceně letenky, hotel, transféry a služby delegáta. Pokud se pro tuto dovolenou rozhodnete, doporučoval bych s nákupem neotálet – platnost bude v minutách.
Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!
Dovolenou můžete zakoupit zde >>
Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!
Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>
Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>
Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>
Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)
Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!
Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.
Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.
Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.