Vynikající dovolená na Kos se právě objevila na webu Invie. Nepotěší jen nízkou cenou, ale i hodnocením ubytování, které je výborné jak na Invii (8,1 z 10), tak na Bookingu (8,8 z 10). V případě zájmu bych si tak pospíšil s nákupem. Dovolená je klasicky přes cestovní kancelář a v ceně tak máte kompletní dovolenou – letenky, dopravu na místě, služby českého delegáta a ubytování.

 

 

Dovolenou v apartmánech Byron můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

 

Kos na 8 dní z Prahy do výborně hodnoceného hotelu za 7590Kč! (přes CK)
Štítky:

2 komentáře u „Kos na 8 dní z Prahy do výborně hodnoceného hotelu za 7590Kč! (přes CK)

 • 25.7.2017 (5:57)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, chci se zeptat, jak je možné, že kdykoliv najedu na odkaz na Invii, např. v této nabídce na Kos, je cena řádově o 2 tis. vyšší než uvádíte. Termín je přitom stejný. Zájezd na Kos je nyní za 9900,- Kč ?? Nechci vůbec zpochybňovat ceny které uvádíte, jen nechápu, proč se mi vždy zobrazuje vyšší cena. Díky moc a jinak moc děkuji za skvělé stránky 🙂

  Reagovat
  • 25.7.2017 (8:39)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   většinou je to právě kvůli jinému termínu, u letenek pak tím, že s obsazeností cena stoupá. Tady bych tipoval, že došlo k chybnému nacenění cestovkou a cenu následně opravili. Ono pořádající CK Pantour se to stává poměrně často. Bohužel s tím moc dělat nejde :/.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!