Preferujete cestování na vlastní pěst a mimo hlavní sezonu? Pak by se vám mohly líbit akční letenky společnosti Wizzair na malebný řecký ostrov Korfu, kterému se přezdívá Smaragdový ostrov.  Užijte si koupání v křišťálové vodě Jónského moře, relaxaci na dlouhých plážích i výlety ke starobylým památkám. Zpáteční letenky z Vídně ve vybraných říjnových termínech aktuálně zakoupíte za úžasných 450 Kč! O něco dráž pak najdete v nabídce i termíny na září. Tento tip je pro individuální turistiku, veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde. Zajímavé rady a tipy na výlety se dozvíte v našem průvodci po Korfu zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro vstup se ještě mohou změnit. Aktuálně platí následující. Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Korfu můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

 
 
Letenky na trase Vídeň–Korfu–Vídeň například v termínu 2.10. – 9.10. 2021, zakoupíte na stránkách Wizzair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.
Korfu z Vídně za 450 Kč! (letenky tam i zpět)

1 komentář u „Korfu z Vídně za 450 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!