Vydejte se na krásný řecký ostrov Korfu! Využijte akčních letenek z Vídně se společností Wizz Air! Letenky se vyplatí zakoupit i v případě, že nejste členy Wizz Discount Clubu. K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování se skvělým hodnocením. Zpáteční letenky a ubytování na 8 dní vás tak vyjdou na výhodných 2 970 Kč na osobu. Na Korfu můžete objevovat olivové háje, krásné pláže či starobylé památky. Inspirujte se v našem online průvodci zdarma, aby vám nic neuniklo. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 6 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Více informací najdete v našem cestovatelském semaforu.

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

Pokud místo individuální turistiky preferujete zájezdy od cestovních kanceláří, určitě prozkoumejte následující nabídky:

Nabídka zájezdů na Korfu na Invia >>
Nabídka zájezdů na Korfu s ALL INCLUSIVE na Invia >>
Nabídka zájezdů na Korfu na Travelportal >>
Nabídka zájezdů na Korfu s ALL INCLUSIVE na Travelportal >>

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro snadnější pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit automobil, a to například přes Rentalcars

Vybrali jsme pro vás toto ubytování na Bookingu, které vychází nejlépe v poměru cena/kvalita. 

Letenky Vídeň – Korfu – Vídeň například v termínu 6.7. – 13.7. 2021 rezervujte na stránkách Wizz Air.  Alternativně je možné letenky zakoupit skrze ověřeného českého prodejce, u kterého bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině

 

Korfu z Vídně o letních prázdninách na 8 dní za 2970 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!