V dnešním tipu vám přinášíme zajímavou kombinaci letenek a ubytování na řeckém ostrově Korfu. V termínu 7.9. – 14.9.2021 zaplatíte za ubytování v hotelu Crystal a zpáteční letenky z Vídně skvělých 3060 Kč. To už je slušný základ pro vaši dovolenou. Pokud potřebujete ještě trochu navnadit na tu správnou letní vlnu, nakoukněte do našeho online průvodci po Korfu, kde zmiňujeme nejzajímavější místa tohoto čarovného ostrova. Není individuální turistika vaším šálkem kávy? Vyberte si hotový zájezd s cestovní kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod k individuálnímu cestování >>. Před odletem si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus

Než zakoupíte letenky, předem si propočítejte předběžnou cenu celé dovolené. Nezapomeňte započítat transfer z/na letiště, stravování, vstupy po památkách, nebo MHD. Pokud chcete podnikat výlety, zamyslete se nad zapůjčením auta. Vyřešit to můžete pohodlně z domova předem přes Rentalcars. Ubytování jsme vám vybrali v destinaci Kavos v hotelu Crystal. Pokud vás však toto místo neoslovilo, alternativy naleznete na Booking.

Letenky na trase Vídeň–Korfu–Vídeň, například na termín 7.9. – 14.9.2021, rezervujte na webu společnosti Wizzair. Ubytování v hotelu Crystal rezervujte zde.

Korfu z Vídně na 8 dní za 3060 Kč (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!